O nas

Ferri cosmetology jest marką, która powstała z myślą o zaspokojeniu potrzeb najbardziej wymagających  klientów związanych z branżą kosmetyczną.
 

W naszej ofercie znajdziecie państwo urządzenia służące do wykonywania standardowych zabiegów kosmetycznych, ale również nowoczesne i innowacyjne urządzenia modelujące sylwetkę BODY SHAPE, oraz wykorzystywane do kuracji odmładzających ANTI AGE.

Wszystkie nasze produkty zostały zaprojektowane, oraz wyprodukowane od podstaw w Polsce.


Dołożyliśmy wszelkich starań aby ergonomia, niezawodność  i design naszych urządzeń, stał się wizytówką Państwa gabinetu.
Wysoka jakość materiałów, przemyślane rozwiązania techniczne i przede wszystkim skuteczność  to główne atrybuty naszych produktów.


Styl i elegancja produktów  Ferri cosmetology nawiązuje do nowoczesnego wizerunku kobiety silnej i niezależnej, dbającej o umysł ale także o ciało.

 

 

BIO-MAS Dystrybutorem Ferri-Cosmetology
09.10.2013
Firma BIO-MAS z Kielc rozpoczęła dystrybucję urządzeń Ferri-Cosmetology. Firma BIO-MAS zajmuje się sprzedażą sprzętu kosmetycznego, oraz ...
AVITAMED.PL Dystrybutorem Ferri-Cosmetology
19.11.2012
AvitaMed.pl dystrybutorem Ferri-Cosmetology Sklep internetowy zajmujący się dystrybucją sprzętu i wyposażenia gabinetów medycznych i salonów kosm...
NOVA BEAUTY Dystrybutorem Ferri-Cosmetology
19.11.2012
NOVA BEAUTY Dystrybutorem Ferri-Cosmetology. Firma Nova Beauty jest nowopowstałą hurtownią  kosmetyczno – fryzjerską, oferującą Państwu nowoczesne...

Skontaktuj się z nami

697 201 835


Marka Ferri Cosmetology
ul. Legionów 52
62-800 Kalisz
e-mail: info@ferri-cosmetology.pl